Mezonetové bývanie v srdci Ružinova!

2 minúty čítania

Hľadáte ideálne bývanie v rušnej metropole, no stále túžite po pokoji a prírode? Predstavujeme vám jedinečné mezonetové byty v centre Ružinova, ktoré kombinujú mestský štýl života s pohodlím a kľudom vidieka. Tieto byty sú dokonalým spojením luxusu, priestrannosti a nádherných výhľadovov.

Prečo si vybrať mezonet v Green Atrium?

  1. Výhľad do zeleného átria: Kedykoľvek si môžete vychutnať výhľad na pokojné zelené prostredie uprostred rušného mesta.
  2. Ticho a súkromie mimo hlavných ciest: Naše mezonety sú inteligentne umiestnené tak, aby ste boli odizolovaní od mestského hluku, čím je zaručený pokojný spánok a nerušené chvíle doma.
  3. Priestranné a presvetlené obývačky: Mezonety s rozlohou od 79 m² do 89 m² disponujú veľkými oknami, ktoré zabezpečujú dostatok denného svetla.
  4. Veľkorysá terasa: Priestranné terasy o rozlohe 14 m2 sú ideálne pre relaxáciu alebo rodinné posedenia na čerstvom vzduchu.
  5. Výber medzi 3 a 4 izbovými mezonetmi: Či už hľadáte kompaktné trojizbové riešenie alebo potrebujete viac miestností pre vašu rodinu, dispozičné riešenie mezonetov sa dá upraviť podľa vašich predstáv.
  6. Parkovacie miesto: Každý mezonet má k dispozícii parkovacie miesto priamo pred vstupom do bytu.

Vysoký štandard bývania v Green Atrium

 

Inovatívne chladené stropy

Podlahové kúrenie aj v kúpeľniach

Veľkorysé terasy s výhľadom do átria

Súkromné parkovacie miesto pred domom

 

Ako môže vyzerať vaše mezonetové bývanie?

Nechajte sa inšpirovať možnosťami, ktoré ponúkajú naše mezonety, prostredníctvom virtuálnej prehliadky. Uvidíte, že mezonetové bývanie v Green Atrium je nielen praktické, ale aj nadčasovo elegantné a plné luxusu.

Ako môže vyzerať váš 3-izbový mezonet

 

Ako môže vyzerať váš 4-izbový mezonet

Mohlo by Vás zaujímať

Zdieľajte tento článok

Počkajte, ešte nechoďte 👋

Vieme, že rozhodovanie nie je ľahké. Potrebujete určite viac informácii alebo stretnutie.

Zavoláme Vám

Radi zodpovieme Vaše otázky