Začali sme s výstavbou bloku D

2 minúty čítania

S radosťou oznamujeme zahájenie výstavby nového bloku D v rámci nášho projektu GREEN ATRIUM.

 

Nový blok bude disponovať 9 podlažiami, z ktorých bude jedno podzemné a osem nadzemných. Prvé 3 nadzemné podlažia budú venované budúcemu sídlu spoločnosti HABERL (developer projektu), zatiaľ čo zvyšok budovy bude vyhradený pre bytové jednotky, ktoré spoja komfort, štýl a vynikajúce výhľady na okolitú prírodu vrátane Štrkoveckého jazera.

Nechýba ani ohľaduplnosť voči životnému prostrediu, ktorá je v tomto projekte kľúčová. Projekt využíva technológie tepelných čerpadiel v kombinácií so stropným vykurovaním a chladením. Táto kombinácia zaručuje značný komfort v interiéri, pretože obyvatelia nepotrebujú žiadne radiátory ani klimatizačné jednotky.

Súčasťou každého bytu je vysoký štandard, vrátane drevených podláh, vysoko kvalitných obkladov, sanity a moderných interiérových dverí, ktoré poznáme už zo štandardu predchádzajúcich blokov A, B a C.  

S cieľom podpory elektromobility bude obyvateľom k dispozícii možnosť nabíjania elektromobilov na všetkých garážových státiach.

Sledujte s nami priebeh výstavby tohto projektu až do jeho plánovaného dokončenia v 2Q 2025. Budeme vás pravidelne informovať o všetkých novinkách a pokrokoch. 

Mohlo by Vás zaujímať

Zdieľajte tento článok

Počkajte, ešte nechoďte 👋

Vieme, že rozhodovanie nie je ľahké. Potrebujete určite viac informácii alebo stretnutie.

Zavoláme Vám

Radi zodpovieme Vaše otázky