Uchmatnite si vaše nové bývanie ešte za zvýhodnenú cenu.

dní
hodín
minút
sekund

Benefity bývania v Green Atrium

Tepelné čerpadlá = o 50 % nižšie náklady na bývanie

V projekte Green Atrium využívame na vykurovanie a chladenie podzemnú vodu. Obyvatelia sa vďaka tomu stanú nezávislí od konvenčných zdrojov na vykurovanie a ušetria na mesačných poplatkoch. Žiadna závislosť na plyne alebo elektrine.

Chladené stropy

Na chladenie a vykurovanie bytov využívame systém BKT, ktorý využíva najmä princíp sálania – sálavého tepla / chladuTento rozdiel medzi sálavým a konvekčným teplom môžete najviac pocítiť prostredníctvom vzduchu. Vďaka systému BKT dokážeme tepelne regulovať celú konštrukciu stavby. Najväčšími benefitmi sú sloboda dizajnu (žiadne radiátory), znížený pohyb vzduchu, nízka údržba a komfortné chladenie bez prievanu.

Elektromobilita

V zelenom projekte nemôže chýbať podpora elektromobility a elektromobilitov. Tie sa stávajú stále obľúbenejšími, nie len vo svete, ale už aj na Slovensku.

V prípade záujmu o nabíjanie elektromobilov, bude v projekte k dispozícií kompletné napojenie podzemných garáží a jednotlivých parkovacích státí. Tak isto riešime umiestnenie rýchlonabíjačky, ktorá bude prístupná pre obyvateľov.

Zelené strechy

Spolu so zeleným vnútroblokom a komunitnou záhradou na bloku B, zelené strechy dotvárajú príjemne prostredie s nádychom prírodyNavyše pomáhaju v boji proti globálnemu oteplovaniu, ktoré je problémom celého sveta. 

Bezpečnostné cykloboxy

Projekt bude disponovať cyklomiestnosťou s uzamykateľnými boxami na bicykle a elektrické kolobežky, ktoré bude možné v boxoch nabíjať.

Udržateľné materiály

V štandarde bytu budú použité kvalitné a udržateľné materiály, ako sú drevené podlahy, bezpečnostné vchodové dvere, obložkové zárubne, sanity od prémiových značiek, okná s izolačným trojsklom a ďalšie kvalitné materiály.

Zaujal Vás byt v Green Atrium?

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my Vám pomôžeme s výberom toho správneho bývania.