Výnimočná lokalita Bratislava - Ružinov

Ružinov

Bytový dom Green Atrium spadá pod mestskú časť Ružinov a je vzdialený len 10 minút od centra. Bratislava – Ružinov ponúka svojim obyvateľom výbornú občiansku vybavenosť. V blízkom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, obchody, úrady, ale taktiež množstvo príležitostí pre voľnočasové aktivity

Benefity bývania v Ružinove

Príroda

V pešej dostupnosti do 7 minút sa nachádzajú jazerá Kuchajda alebo Štrkovec.

Potraviny

Priamo oproti bytového domu sa nachádza Kaufland a pešo sa za pár minút dostanete do potravín YEME alebo Billa. Vo Freshmarkete nájdete aj trh čerstvých potravín - zelenina, mäso a pod.

Šport

Športovo sa môžete vyžiť na Pasienkoch, Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, Tehelnom poli aj vo FITINN v OC VIVO. Všetko v dostupnosti do 10 minút.

Pre deti

O program pre deti máte postarané. Priamo za bytovým domom od ulice Teslova sa nachádza detské ihrisko. Na Štrkoveckom jazere sa nachádza Areál hier Radosť aj s Minigolfom. V okolí sa nachádza 22 škôlok.

Reštaurácie

V blízkom okolí sa nachádza reštaurácia U Deda, Bokovka, Faceclub a Pizzeria Ciao. Vo Freshmarkete na vrchnom poschodí nájdete množstvo reštaurácii s jedlom z celého sveta.

Doprava

Minútu od bytového domu sa nachádza zastávka MHD s názvom Klientské centrum. Za Kuchajdou sa nachádza vlaková stanica Nové Mesto. Ďalej po Trnavskej ceste sa nchádza priame pripojenie na dialnicu D1.

Pozrite si okolie

Zaujal Vás projekt Green Atrium?

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my Vám pomôžeme s výberom toho správneho bývania.

Počkajte, ešte nechoďte 👋

Vieme, že rozhodovanie nie je ľahké. Potrebujete určite viac informácii alebo stretnutie.

Zavoláme Vám

Radi zodpovieme Vaše otázky