Výnimočná lokalita Bratislava - Ružinov

Ružinov - sídlisko Štrkovec

Bytový dom Green Atrium spadá pod mestskú časť Ružinov, sídlisko Štrkovec, a je vzdialený len 10 minút od centra. Bratislava – Ružinov ponúka svojim obyvateľom výbornú občiansku vybavenosť. V blízkom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, obchody, úrady, ale taktiež množstvo príležitostí pre voľnočasové aktivity.

Benefity bývania v Ružinove

Príroda

V pešej dostupnosti do 7 minút sa nachádzajú jazerá Kuchajda alebo Štrkovec.

Potraviny

Priamo oproti bytového domu sa nachádza Kaufland a pešo sa za pár minút dostanete do potravín YEME alebo Billa. Vo Freshmarkete nájdete aj trh čerstvých potravín - zelenina, mäso a pod.

Šport

Športovo sa môžete vyžiť na Pasienkoch, Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, Tehelnom poli aj vo FITINN v OC VIVO. Všetko v dostupnosti do 10 minút.

Pre deti

O program pre deti máte postarané. Priamo za bytovým domom od ulice Teslova sa nachádza detské ihrisko. Na Štrkoveckom jazere sa nachádza Areál hrier Radosť aj s Minigolfom. V okolí sa nachádza 22 škôlok.

Reštaurácie

V blízkom okolí sa nachádza reštaurácia U Deda, Bokovka, Faceclub a Pizzeria Ciao. Vo Freshmarkete na vrchnom poschodí nájdete množstvo reštaurácii s jedlom z celého sveta.

Doprava

Minútu od bytového domu sa nachádza zastávka MHD s názvom Klientské centrum. Za Kuchajdou sa nachádza vlaková stanica Nové Mesto. Ďalej po Trnavskej ceste sa nchádza priame pripojenie na dialnicu D1.

Pozrite si okolie

Zaujal Vás byt v Green Atrium?

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my Vám pomôžeme s výberom toho správneho bývania.

Počkajte, ešte nechoďte 👋

Vieme, že rozhodovanie nie je ľahké. Potrebujete určite viac informácii alebo stretnutie.

Zavoláme Vám

Radi zodpovieme Vaše otázky