Polovicou úspechu sú kvalitní partneri

Developer

HABERL Real Estate patrí do investičnej skupiny HABERL a zameriava sa na realitný development na slovenskom trhu. Ako developer pôsobíme už jednásty rok a máme za sebou niekoľko úspešných developerských projektov s primárnym zameraním na byty.

Našou ambíciou je vytváranie developerskych projektov s najmodernejšími technológiami a s prihliadnutím na zelenú budúcnosť. Projekty sú starostlivo umiestnené tak, aby prirodzene zapadali do okolitého prostredia.

Generálny dodávateľ

SKELETON je špecialista na železobetónové monolitické konštrukcie a generálny dodávateľ rezidenčných projektov, nie len v bratislavskom kraji. Spoločnosť má za sebou 9 450 ton zabudovanej betonárskej ocele, 82 100 m3 spracovaného betónu, 344 950 m2 použitého debnenia k realizácii a 39 230 m2 zastavanej plochy.

Dodávatelia hlavných technologických riešení

REHAU

REHAU sa ako dodávateľ a inštalatér stropného chladenia, ale aj vykurovania vyznamenal v desiatkach slovenských domácnostiach. Zavádza do novostavieb aj starších budov efektívny a ekologický spôsob chladenia. Rehau je priekopníkom v tejto oblasti. V rámci stropného chladenia zavádza do domácností inteligentný systém NEA 2.0. Jeho prednosťou je možnosť ovládať teploty domácnosti prostredníctvom aplikácie odkiaľkoľvek.

KLIMAK

KLIMAK prináša riešenia pre vzduchotechniku, chladenie, klimatizáciu a vykurovanie, ktoré sú komfortné, energeticky efektívne a šetrné k životnému prostrediu. Dávajú dôraz na symbiózu tímov a maximálnu kvalitu odvedenej práce i výstupov. Kombináciou moderných technológií, spoľahlivých služieb a odborného prístupu zamestnancov sa podieľali na tvorbe komfortného prostredia stoviek významných objektov na celom území Slovenska.

VIESSMANN

Viessmann je rodinná spoločnosť založená v roku 1917, ktorá pripisuje osobitný význam zodpovednému a dlhodobému konaniu. Udržateľnosť je pevne zakotvená v hodnotách spoločnosti. Je to zrejmé aj z globálneho vyhlásenia o poslaní spoločnosti „We create living spaces for the generations to come – Vytvárame životný priestor pre budúce generácie.“ Za navrhovanie obytných priestorov pre budúce generácie zodpovedá 12 000-členná rodina Viessmann na celom svete. V projekte Green Atrium je dodávateľom tepelných čerpadiel.

Hľadáte bývanie?

Počkajte, ešte nechoďte 👋

Vieme, že rozhodovanie nie je ľahké. Potrebujete určite viac informácii alebo stretnutie.

Zavoláme Vám

Radi zodpovieme Vaše otázky