Vysoký štandard bývania v Green Atrium

V dnešnej dobe sú očakávania ľudí vysoké, čomu sme prispôsobili aj vybavenie našich bytov. Už v Štandarde bytu budú použité vysoko kvalitné a udržateľné materiály od renomovaných značiek ako sú Villeroy&Boch, Duravit, či Grohe.
V štandarde budú tiež použité vysoko kvalitné materiály ako drevené podlahy, bezpečnostné vchodové dvere, okná s izolačným trojsklom a pod.

Pre tých náročnejších však máme v ponuke aj produkty kategórie Štandard+, či Nadštandard, kde si budete môcť vybrať z vyšších produktových rád, prípadne ďalších výrobcov ako Barlinek, Mirage, Hansgrohe a pod.

Aby ste sa vo svojom budúcom domove cítili čo najkomfortnejšie, ponúkame vám tiež možnosť zapracovania Vašich individuálnych požiadaviek.

Inovatívne chladené stropy

U nás v Green Atrium sa nemusíte spoliehať len na tradičnú klimatizáciu. Naše stropy s chladením a vykurovaním od firmy REHAU poskytujú príjemnú klímu bez nepríjemného prievanu. Systém funguje na princípe sálania s využitím podzemnej vody cez tepelné čerpadlá, čo znižuje závislosť na plyne a elektrine a tým pádom aj vaše mesačné náklady. Navyše, teplotu môžete pohodlne ovládať z vášho smartfónu, tabletu, alebo počítača prostredníctvom aplikácie NEA SMART 2.0.

Exteriérové žalúzie v cene

Každý byt v projekte Green Atrium je vybavený vonkajšími elektrickými hliníkovými žalúziami Z90 od výrobcu CLIMAX a dodávateľa Metalinox. Žalúzie sa nachádzajú v skrytých púzdrach pre čistý vzhľad exteriéru a sú ovládané z interiéru, čo zabezpečuje jednoduchú manipuláciu. Toto riešenie zabezpečuje menej tepla v byte počas letných mesiacov a ideálne dopĺňa naše chladenie pre optimálne teplotné podmienky. Dodávané sú vo farbe farbe lamiel antracit RAL 7016.

Podlahové kúrenie aj v kúpeľniach

Predstavte si, že po kúpeli alebo sprche vkročíte na príjemne vyhriatu podlahu – to vám u nás zabezpečí digitálne ovládané podlahové vykurovanie v kúpeľniach, s možnosťou regulácie teploty podľa vašich potrieb.

Priestranné pivničné kobky

V Green Atrium nájdete nadštandardne veľké pivničné kobky s výmerou 3m2 a viac, dokonca v bloku A umiestnené priamo na vašom poschodí, nie na prízemí, ako je zvykom. Kobky sú železobetónové s bezpečnostnými dverami pre ochranu. Komfort dopĺňajú veľké výťahy v jednotlivých blokoch, ktoré uľahčujú prístup.

Priestranné balkóny

Naše balkóny sú navrhnuté s dôrazom na pohodlie a priestor, pričom ich hĺbka začína už od 1,7 metra. Tieto priestranné balkóny poskytujú ideálne miesto na relaxáciu a to aj v prípade dvojizbových bytov. Veľkosť pri niektorých dvojizbových bytoch (typ B v bloku A) dosahuje rozlohu až 11 m2. Vďaka chladeným stropom tiež nepotrebujete umiestňovať na balkóny klimatizačné jednotky. Balkóny v projekte kombinujú zábradlia a plnú výplň pre maximálne súkromie, doplnené o prvky slnolamov, ktoré krásne dotvárajú fasádu a zároveň poskytujú prirodzené tienenie. Každý balkón v štandarde je vybavený gresovou dlažbou hrúbky 2 cm uloženou na terčoch a má zásuvku 220V.

Nadštandardné interiérové dvere

Výška 2100 mm pre všetky dvere vrátane vstupných, možnosť vybrať si bezfalcové dvere s magnetickými zámkami a 3D nastaviteľnými skrytými pántmi znamená, že každý detail v našich bytoch je starostlivo prepracovaný.

Príprava pre kuchynské linky

Všetky byty sú pripravené na inštaláciu moderných kuchýň s oddelenými elektrickými prípojkami 380V pre varnú dosku a sporák, vrátane samostatnej vzduchotechniky pre digestory.

Pozrite si celú ponuku nášho Štandardu, Štandardu+ a Nadštandardu.

Zaujal Vás projekt Green Atrium?

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a my Vám pomôžeme s výberom toho správneho bývania.

Počkajte, ešte nechoďte 👋

Vieme, že rozhodovanie nie je ľahké. Potrebujete určite viac informácii alebo stretnutie.

Zavoláme Vám

Radi zodpovieme Vaše otázky